• OZNAMY

• Začiatok školského roka 2023/2024 v materskej škole

Oznamujeme Vám, že prevádzka materskej školy sa začína v pondelok, 4.septembra 2023v riadnom čase od 6.45 hod. do 16.15 hod. Deti je potrebné ráno priviesť do 8.00 hod. a odpoludnia prevziať po 15.00 hod.

Pri nástupe do MŠ dieťa potrebuje:

• menom označené prezuvky
          • menom označené pyžamo
          • menom označené náhradné oblečenie do skrinky

Tešíme sa na Vás!

Začiatok školského roka 2022/2023 v materskej škole

Oznamujeme Vám, že prevádzka materskej školy sa začína v piatok, 2.septembra 2022, v riadnom čase od 6.45 hod. do 16.15 hod.
          Deti je potrebné ráno priviesť do 8.00 hod. a odpoludnia prevziať po 15.00 hod.

Pri prvom nástupe dieťaťa rodič predkladá:

Pri nástupe do MŠ dieťa potrebuje:

• menom označené prezuvky
          • menom označené pyžamko
          • menom označené náhradné oblečenie do skrinky

Tešíme sa na Vás!

______________________________________________________________________________________________________

ZÁPIS DO MŠ

Riaditeľ Základnej školy s materskou školou Preseľany 580 oznamuje, že zápis detí do materskej školy pre školský rok 2022/2023 sa uskutoční v dňoch 2. 5. 2022 a 3. 5. 2022 v čase od 13:00 hod. do 16:00 hod. v budove MŠ.

Žiadosť o prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie do materskej školy (spolu s potvrdením o zdravotnej spôsobilosti dieťaťa od všeobecného lekára pre deti a dorast, ktoré obsahuje aj údaj o povinnom očkovaní) je možné doručiť:

-     osobne v budove materskej školy,

-     elektronickou formou a to, vyplnením elektronickej žiadosti na webovej stránke školy www.zspreselanyedupage.org a následným podpísaním oboma zákonnými zástupcami v deň zápisu.

Žiadosť podpisujú obaja zákonní zástupcovia dieťaťa. Na prihláške postačuje podpis len jedného zákonného zástupcu, ak sa zákonní zástupcovia dohodli, že prihlášku podpisuje iba jeden zákonný zástupca, a ak o tejto skutočnosti doručia riaditeľovi školy písomné vyhlásenie - Príloha č. 3 MŠVVaŚ SR prloha__3_pisomn_vyhlsenie_zapis_MS_2022.doc

Na zápis je potrebné priniesť:

- rodný list dieťaťa,

- občiansky preukaz zákonných zástupcov.

Žiadosť v papierovej forme: ZIADOST_do_MS_2022_2023(2).doc

Zároveň Vás informujeme, že dňa 25.apríla 2022 od 16:00 hod. do 17:00 hod. bude v budove MŠ „Hodina otvorených dverí“.

Začiatok školského roka 2021/2022 v materskej škole

Brána materskej školy sa pre deti otvorí vo štvrtok, 2. septembra 2021

1. Prijímanie detí

• Do MŠ môže byť prijaté len zdravé dieťa.
          • Pri prvom nástupe dieťaťa zákonný zástupca predkladá učiteľke vytlačené a vyplnené Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti Pisomne_vyhlasenie_o_bezpriznakovosti(1).doc
          • Dieťa s príznakmi musí zostať doma. Pokiaľ rodič nevie vylúčiť príznaky, kontaktuje detského lekára.

2. Preberanie a odovzdávanie detí

• Prevádzka v materskej škole je od 6.45 hod. do 16.15 hod.
          • Deti prichádzajú do MŠ od 6.45 hod. do 8.00 hod.
          • Popoludní sa deti odovzdávajú od 15.00 hod do 16.15 hod.
          • Dieťa môže sprevádzať len jedna sprevádzajúca osoba do priestoru šatne.

3. Zákonný zástupca dieťaťa je povinný

• Dodržiavať hygienicko-epidemiologické opatrenia pri privádzaní dieťaťa do materskej školy, počas pobytu v šatňovom/vstupnom priestore materskej školy a pri odvádzaní dieťaťa z materskej školy v zmysle aktuálnych opatrení ÚVZ SR (nosenie rúšok, dodržiavanie odstupov, dezinfekcia rúk).
          • Riadiť sa pokynmi zamestnancov materskej školy.
          • Zabezpečiť pre dieťa okrem prezúvok aj pyžamo a náhradné oblečenie označené menom dieťaťa.

TEŠÍME SA NA VÁS!